Bresso

Seria MARMARA

nowoczesne zlewozmywaki stalowe

zobacz kolekcję

Seria PINAR

to eleganckie modele przeznaczone do nowocześnie urządzonych wnętrz

zobacz kolekcję

Seria MEGALO

nowa kolekcja autorskich zlewozmywaków granitowych

przejdź do kolekcji

Umywalka MOGAMI

Czarna perła w Twojej łazience

zobacz kolekcję

Seria VOLUMO

Armatura z innowacyjną głowicą Start-Stop
przejdź do kolekcji

Seria BASSO

to bogata pod względem oferowanych wykończeń,
rozmiarów i sposobów montażu kolekcja odpływów liniowych

zobacz kolekcję

Seria PRETTO

Seria PRETTO
wróć do listy

Aktualności

Odkryj luksus w kuchni: nowe modele zlewozmywaków Aden w wykończeniu miedzi i złota

Zapraszamy do odkrycia nowych inspiracji kuchennych. Zlewozmywaki Aden teraz dostępne w eleganckich wykończeniach złota i miedzi, idealnie pasujące do różnorodnych stylów kuchni - od nowoczesnych po klasyczne. Dodatkowo, ich kompaktowy rozmiar czyni je idealnym wyborem nawet do małych kuchni, łącząc luksus z praktycznością.
Te ponadczasowe formy idealnie sprawdzą się w standardowych, blokowych kuchniach, gdzie każdy centymetr blatu roboczego jest cenny. Co więcej, zlewy z serii Aden można montować na różne sposoby – jako modele wpuszczane, podwieszane lub na równi z blatem, zgodnie z indywidualnymi potrzebami użytkowników.

Wyjątkowe wykończenia w kolorze miedzi i złota to elegancka i luksusowa opcja doskonale uzupełniająca zarówno tradycyjne, jak i minimalistyczne kuchnie. Zlewy w kolorze złotym świetnie harmonizują z armaturą w odcieniu złota i sprzętem AGD o podobnym wykończeniu, tworząc spójny i luksusowy wygląd. W kuchniach o industrialnym charakterze Aden w kolorze miedzi doda elegancji i idealnie współgra z modnymi czarnymi bateriami. Zlewozmywaki stalowe Aden, posiadające atest PZH, to doskonałe połączenie funkcjonalności i wyjątkowego wzornictwa. Ich głęboka komora o głębokości 19 cm, całkowicie wygłuszona, ułatwia codzienne czynności kuchenne, a także zapewnia komfortowe mycie naczyń. Wykonane ze stali 304, charakteryzującej się dużą wytrzymałością, zlewy Aden są nie tylko trwałe, ale także estetyczne.

Zlewozmywaki Aden - maksymalna funkcjonalność w kompaktowej formie.