O marce Laveo

O marce Laveo

Logo Laveo

2008

rok powstania marki Laveo

Laveo to polska marka, której serce bije w industrialnej Łodzi, a korzenie sięgają znacznie dalej niż 2008 roku, w którym została powołana do życia. To marka stworzona przez kreatywny i zaangażowany Zespół, który na co dzień opracowuje ofertę oryginalnych produktów wyposażenia wnętrz. Produktów wybieranych nie tylko do portfolio marki, ale takich, które widzielibyśmy również w naszych własnych, prywatnych mieszkaniach.

queue de sirène

W asortymencie marki Laveo nie brakuje armatury wielokrotnie nagradzanej w konkursach wzorniczych. To kolekcje doceniane za połączenie modnego designu z praktycznymi rozwiązaniami do łazienki i kuchni. Laveo to również zlewozmywaki projektowane i wytwarzane we własnej fabryce, których linie produkcyjne znajdują się na terenie Polski. W bogatym asortymencie produktów są również kolekcje natrysków, odpływów i akcesoriów, które pozwalają na stworzenie spójnych stylistycznie łazienek.
To produkty, które będą dopełnieniem loftowych łazienek i luksusowych salonów kąpielowych w stylu glamour, a także rozwiązania do skandynawskich, prostych jadalni czy prowansalskich kuchni.

Proponowane produkty Laveo, w swoim zamyśle, mają podnosić komfort mieszkania i ułatwić codzienne czynności. Ta świadomość, że produkty mają nie tylko efektownie wyglądać, ale i sprawdzić się w domach tętniących życiem, sprawiła że serie marki są często wybierane do remontowanych wnętrz. Wśród kolekcji Laveo są modele przeznaczone do przestronnych, domowych salonów spa czy otwartych kuchni.
Niezliczona ilość modeli będzie pasować do małych blokowych łazienek i ograniczonych metrażem aneksów kuchennych. Przywiązywanie wagi do jakości materiałów oraz zgodność produktów z polskimi i europejskimi normami gwarantuje, że armatura, zlewozmywaki i rozwiązanie prysznicowe mogą być stosowane we wszystkich rodzajach pomieszczeń, również tych, do których dostęp mają dzieci.

Połączenie kreatywności z dbałością o szczegóły oraz uwrażliwienie na design sprawiły, że marka jest coraz chętniej wybierana przez projektantów, homestagerów czy architektów wnętrz. Nieustająca obserwacja trendów, słuchanie potrzeb rynku oraz otworzenie się na sugestie inwestorów pozwoliły marce Laveo zaistnieć w mieszkaniach i obiektach użyteczności publicznej, w Polsce jak i na rynkach zagranicznych, takich jak Niemcy, Rosja, Rumunii czy Hiszpania.

Własna marka to duża odpowiedzialność…

Odpowiedzialność za jakość i bezpieczeństwo produktu oraz troska o wpływ zakładów produkcyjnych na środowisko. To również dbanie o bezpieczeństwo warunków pracy i rozwój członków Zespołu. Odpowiedzialność marki to także wrażliwość nie tylko na globalne, ale i lokalne problemy.

czytaj więcej

Nasze publikacje

czytaj więcej

Kariera

Dowiedz się, dlaczego warto dołączyć do zespołu Laveo. Poznaj nas bliżej!

czytaj więcej

Rodzima, polska produkcja

Zlewozmywaki Laveo powstają we własnej, mieszczącej się w Polsce Fabryce Produktów Granitowych.

o fabryce

Łazienka dla niej – jak urządzić?

Łazienka to domena kobiety. To miejsce, w którym można odciąć się od otaczającego nas świata i uczynić go swoim. Niezależnie od tego, czy mieszkasz sama, czy nie, łazienka powinna być przestrzenią, w której będziesz dobrze się czuć i możesz robić z n…
czytaj więcej blog

Co łączy zawór hydrauliczny z armaturą…odpowiedź jest prosta to nowa seria Muro od Laveo

Koniec ze standardowymi kształtami oraz klasycznym chromem w wykończeniu. Idzie nowe, a wraz z nim pomysły na niecodzienne akcenty w Twojej łazience! To wszystko dzięki serii Muro od Laveo.
czytaj więcej blog

Złoto w kuchni

Złoto od wieków jest oznaką luksusu oraz wysokiej jakości, niegdyś wyłącznie występujące w formie biżuterii teraz śmielej wkracza do wnętrz, a także do kuchni, które stanowią serce domu i coraz częściej zachwycają.
czytaj więcej blog