wróć do listy wróć

BonaFaro – znaczy w Esperanto – dobry uczynek

dodano:

ZlewozmywakiCo znaczy dla Laveo BonaFaro?
Jesteśmy dumni, że po latach udało nam się postawić własny, nowoczesny park maszynowy w fabryce granitów w Buku koło Poznania.

Dla marki Laveo jest to krok milowy, który daje szanse na dalszy dynamiczny rozwój i nieograniczoną kreację wyrobów z granitu we współpracy z projektantami form użytkowych. Z tej okazji jako marka postanowiliśmy zorganizować wyjątkową akcję, która uświetni moment uruchomienia własnej produkcji.

Tak powstał pomysł na charytatywną akcję pod hasłem BonaFaro.

BonaFaro – znaczy w Esperanto – dobry uczynek.

Zachęcamy wszystkich, którzy stają przed wyborem zlewozmywaka do swojego domu do wzięcia pod uwagę produktów z akcji BonaFaro.

Marka Laveo przygotowała aż 200 zlewozmywaków granitowych (w miksie modeli), z których cały dochód ze sprzedaży będzie przeznaczony dla dzieci z domów dziecka i rodzin zastępczych w ramach kampanii społecznej RODZINA JEST DLA DZIECI.

Do akcji zostały wybrane zlewozmywaki BonaFaro oraz Grenada, których projekty stworzyła Maria Kubiak. Każdy kupujący zlew, otrzyma certyfikat udziału w akcji BonaFaro jako potwierdzenie, że dochód ze sprzedaży zakupionego zlewu marka Laveo przekaże na opisany cel.

W akcji BonaFaro biorą udział wybrane punkty sprzedaży. Akcja rusza 1.12.2019 r.

Wszystkich zachęcamy do śledzenia samej akcji BonaFaro na www.laveo.pl/bonafaro  oraz kampanii RODZINA JEST DLA DZIECI na www.rodzinajestdladzieci.pl. Kampania Społeczna RODZINA JEST DLA DZIECI ma na celu przede wszystkim wspierać rodziny zastępcze w niełatwym procesie adopcyjnym i ułatwiać integrację członków rodziny.

Jako zespół Laveo jesteśmy związani z tą inicjatywą od kliku miesięcy, bo od czasu wsparcia latem akcji WorkCamp, organizowanej jako wolontariat studentów Politechniki Łódzkiej, którzy remontowali siedzibę przy Domu Dziecka (Łódź, ul. Małachowskiego), a w której to w trakcie prac budowlanych wykorzystano produkty marki Laveo.


„Mamy nadzieję, że tak szczytny cel akcji spotka się z dużym zainteresowaniem. Szczególnie, że czas uruchomienia nowej linii produkcyjnej w nowej fabryce oraz akcja BonaFaro zbiegają się ze zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia, kiedy to w domach szykujemy się szczególnie intensywnie do świętowania z najbliższymi. Ten okres zawsze sprzyja refleksji, o którą na co dzień tak trudno w zabieganym świecie. Mamy nadzieję, że osoby poszukujące zlewozmywaków granitowych wezmą pod uwagę te z akcji BonaFaro. Urządzając swoje nowe kuchnie będą mogły otworzyć się na potrzeby dzieci z domu dziecka i rodzin zastępczych i wesprzeć je w okazywaniu serca swoim podopiecznym, którzy być może nigdy tego nie doświadczyli”

-mówi Anna Kowalska odpowiedzialna za markę Laveo.

Kampania społeczna  RODZINA JEST DLA DZIECI została wsparta przez wiele znanych osób: https://www.rodzinajestdladzieci.pl/rodzina-jest-dla-dzieci/wspieraja-nas/. Jeśli masz wielkie serce tak jak my, a idea propagowana przez RODZINA JEST DLA DZIECI jest Ci bliska, dołącz do niej i zrób dobry uczynek, biorąc udział w akcji BonaFaro.

Więcej o esperanto i jego twórcy:
https://pl.wikipedia.org/wiki/Esperanto
http://www.esperanto.net/info/index_pl.html


udostępnij Facebook Twitter Linked In
oceń artykuł

Przeczytaj także:

Trendy i inspiracje

Niecodzienna sztuka użytkowa, czyli jedyny w swoim rodzaju zlewozmywak Laveo

dodano:

Czy zlewozmywak może być dziełem sztuki? Czy stając się ozdobą kuchni, jednocześnie nie zatraci swojej pierwotnej funkcji utylitarnej? Na to pytanie podjęły próbę odpowiedzi Maria Kubiak autorka projektu zlewu Komodo oraz łódzka artystka Anna Modrzej…

czytaj więcej

Zlewozmywaki

Zlewozmywaki granitowe – odporność na lata

dodano:

W kuchni robimy bardzo dużo i bardzo szybko. Tu gotujemy i spożywamy posiłki ale też spotykamy się z przyjaciółmi, pijemy poranną kawę, czytamy gazety i książki czy bawimy się z dziećmi i odrabiamy z nimi lekcje. Jako, że tak dużo dzieje się w…

czytaj więcej